Tričko SDH Racková 2023

Hasiči Racková připravili k příležitosti 110. výročí založení výrobu triček s krátkým rukávem. Trička budou mít na zádech potisk s nápisem HASIČI RACKOVÁ, na přední straně bude znak sboru. Barva triček bude tmavě modrá (půlnoční modrá), potisk bílou barvou. Trička bude možné objednat ve třech variantách: pánské (velikost XS - 5XL), dámské (velikost XS - 3Xl) a dětské (velikost 4 - 12). Cena trička je 200 Kč.

Trička bude možné objednávat do 26.3.2023 do 20 hodin pomocí formulářů, které jsou k dispozici v Hospůdce u Karla a na Obecním úřadě. Trička je možné objednávat také emailem na adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript (uvádějte vždy variantu, velikost a počet kusů).

Velikosti a materiál triček: ZDE

pánské                  dámské                    dětské